I enjoy my slop. Literally rice and 5+ days per week every week. Whole batch costs less than $3 in ingredients and I get like 7-8 meals out of it. Supplement with roasted veg
MF_COOM [he/him]@hexbear.netEnglish4·3 months ago
I enjoy my slop. Literally rice and 5+ days per week every week. Whole batch costs less than $3 in ingredients and I get like 7-8 meals out of it. Supplement with roasted veg