I enjoy my slop. Literally rice and 5+ days per week every week. Whole batch costs less than $3 in ingredients and I get like 7-8 meals out of it. Supplement with roasted veg
Ildsaye [they/them]@hexbear.netEnglish8·3 months agobatched and beanis-pilled